Aspiratörler

Çatı tipi aspiratör

Çatı tipi aspiratör, kapalı mekanların hava kalitesini artırmak için, düşük gürültü seviyesinde mükemmel sonuçlar verir.  Çatı fanları dıştan rotorlu motor ile düşük gürültü seviyesinde çalışırlar. Yüksek performans gereken yerlerde sorunsuz bir şekilde çalışırlar

Çatı tipi aspiratör özellikleri

Çatı tipi aspiratör, kendinden motorlu ve motor hava akımı dışında kalması istenilen emiş sistemlerinde dıştan motorlu olarak imal edilir. Fan yapısı geriye eğik ve seyrek kanatlı olduğundan kanatların kirlenmesi zor, temizlemesi kolaydır.

Özel tasarlanmış aspiratör şapkası fan hareketini engelleyerek deformasyona uğratacak olumsuz durumları engeller.

Dikey atışlı ve ya yatay atışlı olarak imal imal edilmektedir. Yüksek verim ve kompakt tasarıma sahip PR-CTA serisi çatı tipi aspiratörler dikey olarak monte edilebilir.

Çatı tipi aspiratör - c modelÇatı tipi aspiratör - ideal modelÇatı tipi aspiratör - A-B Modeli

Çatı tipi aspiratör standartları

Bu ürünler, seyrek kanat yapısına sahip kendinden motorlu ve ya dıştan motorlu plug fan teknolojisi kullanılmaktadır. Düşük enerji tüketimi ile yüksek performanslar elde etmektedir.

Kanatların çevresinde sabitlenen koruma telleri ve özel tasarlanmış aspiratör şapkası fan hareketini engelleyecek ve deformasyona uğratacak olumsuz durumları engeller. Dikey atışlı ve yatay atışlı olarak imal edilmektedir.

Kullanım alanları

Çatı tipi aspiratör, mutfak, tuvalet gibi hava tahliyesi gerektiren alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz

 

Efsan Havalandırma

Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir