Aspiratörler

Plug fanlı hücreli aspiratör

Plug fanlı hücreli aspiratör

Plug fanlı hücreli Aspiratör, ısıtma ve soğutma istenmeyen yerlerde, ortam havasını tazelemek için kullanılır. Kullanılacak ortam havasının özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahiptir.

Plug fanlı hücreli aspiratör özellikleri

Bu aspiratör, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitede imal edilmiştir.İhtiyaç duyulan hava debisi ile basınç hesaplamaları yapılarak fan ve motor seçimi yapılır. Kanal bağlantı yönlerine göre imalat yapılır.

İhtiyaca göre filtre eklenebilir ve vantilatör olarak kullanılması durumunda elektrikli ısıtıcı entegre edilebilir. Seyrek ve ya sık kanat yapısına sahip fanlar kullanılmaktadır.

Hücre panelleri; çift cidarlı ve elektrostatik boyalı olarak imal edilmektedir. Aspiratör karkası alüminyum profillerden ve plastik köşelerden meydana gelmektedir. Hücreli aspiratörlerde titreşim sönümleyici kauçuk takozlar kullanılmaktadır.

Plug fanlı hücreli aspiratör kullanım yerleri

Genel olarak hücreli aspiratör, ısıtma soğutma istenmeyen tüm alanlarda hava sirkülasyonu sağlamak için kullanılmaktadır.

Plug fanlı hücreli aspiratör, işyerleri, ofisler, kafeteryalar, marketler, restaurantlar, toplantı salonları, alışveriş merkezleri, hastaneler, mutfaklar, endüstriyel tesisler, bankalar v.s. olup dar alanlarda kolay çözümler sunar.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz

 

Efsan Havalandırma

Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, iş sağlığı ve güvenliği önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir