Aspiratörler

Çelik saç tek cidarlı sık kanatlı hücreli aspiratör

Çelik saç tek cidarlı sık kanatlı hücreli aspiratör

Çelik saç tek cidarlı sık kanatlı hücreli aspiratör, düşük enerji ile maksimum verim sağlar. Sese karşı akustik izolasyonlu olup, titreşimsiz çalışma özelliğine sahiptir.

Çelik saç tek cidarlı sık kanatlı hücreli aspiratör özellikleri

Bu aspiratör, BHV çift emişli santrifuj hücreli fanlar mevcuttur. 500 M3/H Ile 50.000 M3/H debileri arasında değişik boyutlarda standart olarak üretilmektedir. Hücre panelleri 20mm kalınlığında poliüretan ile kaplanmıştır.

Çelik saç tek cidarlı sık kanatlı hücreli aspiratör standartları

Aspiratör gövdesi galvaniz sactan üretilmiştir. 20mm kalınlığında poliüretan ile kaplanmıştır. Aluminyum kafes yapısında imal edilirler radyal fan öne eğimli kanat yapısında galvaniz sacdan imal edilmiştir.

BHV Modeller Öne Eğimli Sık Kanatlı  –  BHV-R Modeller Geriye Eğimli Seyrek Kanatlı

Çelik saç tek cidarlı sık kanatlı hücreli aspiratör kullanım alanları

Hücreli aspiratör, iş yerleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler, restoranlar, toplantı salonları, süpermarketler, alışveriş merkezlerinde kullanılabilir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz

 

Efsan Havalandırma

Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, iş sağlığı ve güvenliği önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir