Isı Geri Kazanım Cihazları

Yüksek debili ısı geri kazanım cihazı

Yüksek debili ısı geri kazanım cihazı

Yüksek debili ısı geri kazanım cihazı, 1,00 mm kalınlıklı galvaniz sacdan olup, cihaz içi 9,00 mm kalınlıklı ses izolasyonludur.

Yüksek debili ısı geri kazanım cihazı özellikleri

Bu cihaz, kendinden motorlu, ithal, sessiz, monofaze (220 V) ve hız kontrolüne uygun EC fanlara sahiptir. BHRP serisi 500 m³/h – 750 m³/h – 1000 m³/h – 1500 m³/h debili yüksek verimli ısı geri kazanım cihazlarında EC plug fan kullanılmaktadır.

BHRP serisi ısı geri kazanım cihazlarımızda %80-85 verimlilikte ısı eşanjörleri kullanılmaktadır

Yüksek debili ısı geri kazanım cihazı standartları

Standart olarak üretilen tüm ısı geri kazanım cihazlarımızda fonksiyonel ve dijital kontrol paneli bulunur. Bu panel ile sıcaklık set etme, taze hava ve egzoz fanlarını bağımsız kontrol edebilme, elektrikli ısıtıcıyı devreye-sokma ve çıkarma gibi fonksiyonlar kontrol edilebilmektedir.

Yüksek debili ısı geri kazanım cihazı kullanım yerleri

Yüksek debili ısı geri kazanım cihazı; havalandırma ihtiyacı olan tüm bölgelerde kullanılabilir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer ısı geri kazanım cihazları

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg mevzuatı içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir