Hizmetlerimiz

Sulu baca sistemi uygulamaları

Sulu baca sistemi uygulamaları

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuların giderilmesi için kurulan sulu baca sistemi uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sulu baca sistemi uygulamaları

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuların giderilmesi için kurulan sulu baca sistemi uygulamaları, yüksek performansla çalışması gerekir. Sulu baca sistemleri bu kurumların ayrıştırılarak dış ortama atılmasını sağlayan bir sistemdir.

Sulu baca filtre sistemi sayesinde;

 • Ortamın havası temizlenir.
 • Pis kokuları giderilir.
 • Oluşan zehirli gazlardan zehirlenme ortadan kalkar.
 • Temiz hava akımı sayesinde, sağlıklı ortam oluşturulur.

Baca filtresi sayesinde bu kimyasallar tutulur ve kükürt dioksit seviyesi dengelenir. Sulu filtre sisteminin kullanılmasıyla, temiz ortam sağlanır.

Sulu baca sistemleri

Sulu baca sistemi uygulamaları genel özellikleri

Yıkama ünitesi üzerinde şamandıralı su girişi, su boşaltma, taşma-yağ boşaltma ve su devir-daim pompası bulunmaktadır. Kirli hava özel dizayn edilmiş yıkama hücresinde yıkanarak yağı ve tozu %80, kokusu % 50 mertebesinde temizlenir.

Bu sistemde filtre hücresi tek başına imal edilerek mevcut aspiratör sistemlerine ilave edilebildiği gibi, aspiratör ünitesi ile birlikte kompakt şekilde de üretilmektedir.

Baca sistemi uygulamaları kullanım alanları

Köfte, Balık, Izgara ve yemek pişirme emiş davlumbazlarında koku tutucu olarak kullanılmaktadır. Yıkama ünitesi siyah sacdan içi 2 kat antipas, dışı elektro statik toz boyalı olarak imal edilmiştir. Bununla birlikte, isteğe bağlı olarak 304 kalite paslanmaz malzeme de kullanılabilir.

Sulu Filtre Sistemleri

Çevre kirliliğini önlemek amacıyla, işletmelerin çalışmasından kaynaklı kirli havanın (yağ, duman ve ağır tozların) atmosfere atılımından önce temizlenmesinde kullanılır.

Sulu Filtre özel dizaynı sayesinde havayı yıkayarak dumanı, yağı ve tozu %99, kokuyu %50 oranında temizler. Sisteme aktif karbon filtre ünitesi ilave edilerek koku tutma oranı %85’e çıkarılabilir. Hava kanalı kullanılarak birden fazla bölümün havası toplu şekilde tek cihazla filtre edilebilir.

Sulu Sistem Filtre panel sacları kaynak ile birbirine montaj yapıldığından sızdırmaz özelliklidir

Talep formu

Sulu baca sistemleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim için bizi arayabilirsiniz;


 

  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


  Havalandırma Hizmetlerimiz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir