Aspiratörler, Fanlar

Bakım kapaklı fan

Bakım kapaklı fan

Bakım kapaklı fan, yüksek basınç, yüksek verim, minimum ses ile istenmeyen kokuların atılması için tasarlandı. Bu işlevlerinin yanı sıra elektrik motoru hava akışının dışında bırakılması sebebi ile, egzost edilen muhtelig yanıcı , patlayıcı gaz gibi yerlerde kullanılabilir.

Bakım kapaklı fan özellikleri

Bakım kapaklı fan; yüksek basınç ve hava debisi olanağı sağlayıp motoru sıcaklık ve diğer faktörlerden koruyarak verimli çalışma imkanı sağlar.

Bakım kapaklı fan özellikleri;

 • Gövde ve pervanede yüksek kaliteli sac
 • Yüksek koruma sınıfı motor
 • Yüksek sıcaklıklarda çalışma
 • Korozyona karşı dirençli
 • Yüksek verimli, düşük ses seviyeli

Bakım kapaklı fan standartları

 • 00 x 200 – 1000 x 500 mm aralığında 8 farklı kesitte uluslararası standartlara uygun sertifikalı 14 değişik model
 • RKB, alüminyum alaşımlı geriye eğik seyrek kanatlı özel tasarımı sayesinde, hava türbülansı en aza indirilmiş, her açıda montaj imkanı veren galvanizli sac gövde
 • Yüksek basınç, yüksek verim, minimum ses seviyesi menteşeli bağlantı sayesinde hızlı ve kolay kanat ve motor temizliği
 • Nemli ortamlarda çalışma imkanı, IP 44 koruma sınıfı (Elektrik bağlantı kutusu IP 54) .
 • Tek fazlı motorlar otomatik termik korumalı, üç fazlı motorlar termik koruma çıkışlı
 • Bakım gerektirmeyen rulmanlı, dıştan rotorlu motorlar, %0 – %100 kapasite aralığında hız kontrolü yapabilme imkanı

Bakım kapaklı fan kullanım alanları

Bakım kapaklı fan, soğutma ve havalandırma amaçlı tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte yaşamsal ve ticari alanlarda elektronik muhafaza uygulamalarında terchi edilmektedir. Ayrıca yüksek basınç odaları, davlumbazlar, klima santralleri, soğutma ekipmanları vb. yerler için mükemmel çözümler sunar.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz

 

Efsan Havalandırma

Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdam ve kariyeri amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve tüm çalışanlarımız için ergonomik çalışma yeri uygulamalarına önem vermekteyiz.

İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir