Aspiratörler, Fanlar

Hücreli Exproof fan – Sık kanatlı atex belgeli

Hücreli Exproof fan - Sık kanatlı atex belgeli

Hücreli Exproof Fan, uluslararası normlara uygun elektrostatiklenmeyi önleyici malzeme ve koruma tedbirleri ile donatılırlar.

Hücreli Exproof Fan – Sık kanatlı atex belgeli

Bu Fan, ATEX Sertifikalı fanlardır. Geniş kapasite aralığı, farklı fan kanadı ve göbeği ve ayarlanabilir kanat açıları ile ihtiyaca uygun kapasitede ürünler sağlanabilmektedir. Sıcak daldırma galvaniz saclı gövde mevcuttur.

Farklı fan kanadı ve fan göbeği kombinasyonları ve açısı ayarlanabilir.  Fan kanatları ile ihtiyaca en uygun, optimum kapasiteye sahiptir.

Hücreli Exproof Fan standartları

Fan, gövde dışına montajlanmış Ex-Proof sertifikalı IP 65 elektrik bağlantı kutusu mevcuttur. F sınıfı izolasyonlu, Ex d llB T4 sınıfı, IP 55 elektrik motorları vardır. ATEX 2014/34/EU, EN 14986 : 2017, EN 60079-0 : 2013, EN 13463-1 : 2009, EN 13463-5 : 2011 standartlarına uygundur.

Ø 500 mm’den Ø 1.400 mm’ye geniş seçim aralığı mevcuttur.

Hücreli Exproof Fan kullanım yerleri

Sık kanatlı hücreli Exproof Fan, patlama, alev alma ve tutuşma riskinin bulunduğu endüstriyel ortamlarda tercih edilmektedir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz

 

Efsan Havalandırma

Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, iş sağlığı ve güvenliği önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir