Aspiratörler

Sık kanatlı hücreli aspiratör

Sık kanatlı hücreli aspiratör

Sık kanatlı hücreli aspiratör mahal içindeki kirli havayı dışarı atmada veya kapalı hacme taze hava basmada kullanılır. Fanlar çift cidar galvanizden imal edilir.

Sık kanatlı hücreli aspiratör özellikleri

Bu aspiratör dış yüzeyi 1 mm, iç yapısı ise 0.7 mm kalınlığındadır. Kaya yünü izolasyon malzemesinin kalınlığı iki cidar arasında 0.5 mm’dir. Hücreli aspiratörde fanlar çift cidar galvanizden imal edilir.

Hücreli fanın gövdesi, galvaniz kısımların bir araya getirilerek köşelerine plastik parçalar monte edilmesiyle meydana gelir. Fanın gövdesine iç fan ve motor yerleştirilir.

Sık kanatlı hücreli aspiratör standartları

Aspiratör, servis kapısı ve kapı kolları monte edilerek istenilen yapı oluşturulur. Kullanılan iç fanın kanatçıkları öne eğimlidir. Fanın devir sayısı ve ses seviyesi düşüktür. Sık kanatlı hücreli aspiratörün kanat aralıkları sıktır.

Davlumbaz şeklinde üretilen fanın yapısı, havanın sıkıştırılarak uzun mesafelere kadar atılabilmesini sağlar. Fanın milleri uzun süreli çalışma şartlarına ve aşırı sıcaklara karşı dayanıklıdır. Hücreli fanın iç yapısında kullanılan motor 380 Volttur. Motorlar isteğe göre Ex proff seçilebilir. Bu sayede yangın tehlikesi , çalışma esnasında kıvılcım çıkması engellenerek önlenir.

Kasnakların konik bağlantı burçları, motor ve fan miline bağlanarak motorda oluşan güç iç fana aktarılır. Motor ve iç fanın paralel olmasına dikkat edilir. Böylece dönme hareketi sağlıklı bir şekilde devam eder.

Vantilatör olarak kullanılacak fanlara filtre eklenerek mekana verilecek taze hava temizlenir.

Aspiratör amaçlı kullanımlarda dışarıya zararlı maddelerin atılmasını önlemek için hücreli fanın hava girişinden önce filtre takılması gerekmektedir.

Sık kanatlı hücreli aspiratör kullanım yerleri

Sık kanatlı hücreli aspiratör, bütün havalandırma sistemlerinde ve ses seviyesinin önemli olduğu yerlerde kullanılabilir. Oteller, restoranlar, hastaneler, sinema salonları, kimya, tekstil endüstrileri, matbaa, vb. kullanım alanları gibi…

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz

 

Efsan Havalandırma

Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, iş sağlığı ve güvenliği önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir