Fanlar

Yuvarlak kanal tipi radyal fan

Yuvarlak kanal tipi radyal fan

Yuvarlak kanal tipi radyal fan, yüksek basınç sürekliliği ve düşük sesle mükemmel verimlilik sağlar. Havalandırma kanalları arasına bağlanarak kirli hava taşıma görevini üstlenir.

Yuvarlak kanal tipi radyal fan özellikleri

Yuvarlak kanal tipi radyal fanın en büyük avantajı güçlü hava akışı ile yüksek basınç sürekliliği sağlamasıdır. Yuvarlak kanal tipi asp. kanal fanlarının her iki tarafı da kanala uyum sağlayarak kelepçeyle bağlanabilir. Fanlar her türlü montaj pozisyonunda çalıştırılabilir.

Yuvarlak kanal tipi radyal fan standartları

Yuvarlak kanal tipi radyal fan; yüksek basınç ve hava debisi olanağı sağlayıp motoru sıcaklık ve diğer faktörlerden koruyarak verimli çalışma imkanı sağlar.

 • Gövde ve pervanede yüksek kaliteli sac
 • Yüksek koruma sınıfı motor
 • Yüksek sıcaklıklarda çalışma
 • Korozyona karşı dirençli
 • Yüksek verimli, düşük ses seviyeli

Yuvarlak kanal tipi radyal fan kullanım alanları

Yuvarlak kanal tipi radyal fan, soğutma ve havalandırma amaçlı tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte yaşamsal ve ticari alanlarda elektronik muhafaza uygulamalarında terchi edilmektedir. Ayrıca yüksek basınç odaları, davlumbazlar, klima santralleri, soğutma ekipmanları vb. yerler için mükemmel çözümler sunar.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer fan ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimiz için detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, kişisel koruyucu donanım önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir