Fanlar

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan, endüstride ve yaşamsal alanlarda pis havanın atılmasında mükemmel çalışır.

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan özellikleri

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan, kapalı mekanların hava kalitelerini artırmak amacıyla, kirletilmiş havanın dışarı atılması gereken yerlerde yüksek performansla çalışırlar. Ayrıca duman tahliye havlandırma sistemlerinde de kullanılmaktadır. Düşük elektrik tüketimi, yüksek verimlilik ve düşük ses seviyesine sahiptir.

Yüksek verimli estetik yapısıyla egsoz fanları olarak endüstride ve yaşamsal alanlarda pis havanın atılmasında sorunsuz çalışırlar.

 • Ürün alüminyum mamülden üretilmiştir
 • Korozyona karşı dayanıklıdır
 • Kontrol seçeneği bulunur
 • Üst sınıf motor koruma

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan kullanım alanları

Çatı tipi fanlar, özellikle ticari alanlarda ve daha yüksek sıcaklıkta havanın taşınması gereken uygulamalarda mükemmel çözümler sunarlar. Cafeler, barlar, restaurantlar, lokantalar, endüstriyel yemek fabrikaları, spor salonları, alışveriş merkezi ve fast foodlarda, hastaneler, tavuk çiftlikleri, barlar, cafeler, fabrikalar ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilirler.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer fan ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimiz için detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, kişisel koruyucu donanım önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve tüm çalışanlarımız için ergonomik çalışma yeri uygulamalarına önem vermekteyiz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir