Fanlar

Alüminyum pervaneli yatay atışlı radyal çatı tipi fan

Alüminyum pervaneli yatay atışlı radyal çatı tipi fan

Alüminyum pervaneli yatay atışlı radyal çatı tipi fan, endüstride ve yaşamsal alanlarda sıcak baca gazlarının atılmasında kullanılır.

Alüminyum pervaneli yatay atışlı radyal çatı tipi fan özellikleri

Alüminyum pervaneli yatay atışlı radyal çatı tipi fan, yüksek sıcaklıkta havanın taşınması gereken uygulamalarda mükemmel çözümler sunar. Ayrıca duman tahliye havlandırma sistemlerinde de kullanılmaktadır. Düşük elektrik tüketimi, yüksek verimlilik ve düşük ses seviyesine sahiptir.

 • Ürün alüminyum mamülden üretilmiştir
 • Korozyona karşı dayanıklıdır
 • Kontrol seçeneği bulunur
 • Üst sınıf motor koruma

Alüminyum pervaneli yatay atışlı radyal çatı tipi fan kullanım alanları

Çatı tipi fanlar, endüstriyel ve ticari alanlarda özellikle daha yüksek sıcaklıkta havanın taşınması gereken uygulamalarda, duman tahliye havlandırma sistemlerinde mükemmel çözümler sunarlar. Kafeler, restoranlar, spor salonları için idealdir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer fan ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimiz için detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, kişisel koruyucu donanım önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir