Salyangoz Fanlar

Kasnaklı radyal salyangoz fan

Kasnaklı radyal salyangoz fan

Kasnaklı radyal salyangoz fan, toz ve duman emişinde, zehirli gaz ve buhar naklinde, taze hava amaçlı kullanıma uygundur. Motor hava akımı dışında olduğu için yüksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptir.

Kasnaklı radyal salyangoz fan özellikleri

Kasnaklı radyal salyangoz fan, seyrek kanatlı radyal pervane sayesinde endüstriyel davlumbaz hava emişlerinde verimli çalışır. Ayrıca, yağlı duman tahliyelerinde de mükemmel çözümler sunar.

Elektrostatik toz boyalı sac gövde, yüksek verimli sanayi tipi kayış kasnaklı salyangoz fanlar, taze hava kullanımına da uygundur. Kayış kasnak tahrikli tek emişli radyal fanlar daha yüksek hava sıcaklıklarında çalışmayı garanti eder.

 • Gövde motor ve pervane st37 sac
 • Elektrostatik fırın boyalı

Kasnaklı radyal salyangoz fanlar, farklı rotor ölçülerinde değişken devir ile daha fazla hava debisi ve basınç seçeneği sunar.

Kasnaklı radyal salyangoz fan kullanım alanları

Seyrek kanatlı radyal pervane sayesinde endüstriyel davlumbaz hava emişlerinde ve yağlı duman tahliyelerinde oldukça verimli çalışırlar. Zehirli gaz ve buhar naklinde, toz ve duman emişinde ve taze hava amçlı kullanıma uygundur.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz Kasnaklı radyal salyangoz fan, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır.

Diğer salyangoz fanlar

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir