Salyangoz Fanlar

Yüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fan

Yüksek verimli kayış kasnaklı sanati tipi salyangoz fan

Yüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fan, zehirli gaz ve buhar naklinde, toz ve duman emişinde ve taze hava amaçlı kullanılır.

Yüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fan özellikleri

Yüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fan, motor hava akımı dışında olduğu için yüksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptir. Seyrek kanatlı radyal pervane sayesinde endüstriyel davlumbaz hava emişlerinde ve yağlı duman tahliyelerinde verimli çalışırlar.

Elektrostatik toz boyalı sac gövde, Yüksek verimli Sanayi tipi kayış kasnaklı salyangoz fanlar;

Yüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fanYüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fanYüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fan

 

 

Yüksek verimli sanati tipi kayış kasnaklı salyangoz fan kullanım alanları

Sanati tipi salyangoz fan, iş yerlerinin verimini arttırmak için çalışma esnasında makine veya tezgahlardan çıkan malzeme talaş veya tozlarının emme ağızları ile toplanıp merkezi kanal tesisatı ile aspiratör tarafından taşınması ve uygun yerde bu talaşların naylon torba veya depoda toplanmasını sağlamak için yapılan iştir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer salyangoz fanlar

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir