Salyangoz Fanlar

Yüksek basınçlı radyal körük tip salyangoz fan

Yüksek basınçlı radyal körük tip salyangoz fan

Yüksek basınçlı radyal körük tip salyangoz fan, motor hava akımı dışında olduğu için yüksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptir.

Seyrek kanatlı radyal pervane sayesinde endüstriyel davlumbaz hava emişlerinde ve yağlı duman tahliyelerinde veirmli çalışırlar.

Yüksek basınçlı radyal körük tip salyangoz fan özellikleri

Yüksek basınçlı radyal körük tip salyangoz fan, TSE standartlarına uygun olarak her türlü ölçümleri yapılır. Fanların gövde ve pervanesi St37 sac üzeri statik boyalıdır, statik ve dinamik balansları alınır. Motor hava akımı dışında ve pervaneye direkt akuple olarak bağlanmaktadır.

Gerek düşük, gerek yüksek kapasitelerde yüksek verimliliğe sahiptir. Bu fanlar özel imalat olarak yapılır ve kullanım yeri, kullanım amacına göre fan yönü belirlenir.

Teknik Özellikler

 • Motor : Hava akımı dışında
 • Hava akışı : Radyal
 • Basınç : Yüksek basınçlı
 • Kullanım amacı : Endüstriyel havalandırma
 • Koruma sınıfı : IP:55
 • Elektrstatik fırın boyalı

Yüksek basınçlı radyal körük tip salyangoz fan kullanım alanları

Bu fan, ısı ve cam sanayinde üretilen cihazlarda kullanılabilir. Ayrıca un ve bu alanda imalat yapan işletmelerde, dökümhane ve çimento fabrikalarında, hava balonlarının şişirilmesinde ihtiyaç duyulan basınçlı havanın sağlanmasında yüksek basınçlı körük fanlar kullanılır.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer salyangoz fanlar

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve tüm çalışanlarımız için ergonomik çalışma yeri uygulamalarına önem vermekteyiz.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir