Orta Basınçlı Fanlar, Sanayi Tipi Salyangoz Fanlar

Eumc orta basınçlı fan

Eumc serisi orta basınçlı fan

Eumc serisi orta basınçlı fan, farklı malzeme olan çok tozlu havanın emişi için harika çözümler sunan bir ürün

Eumc serisi orta basınçlı fan özellikleri

Eumc serisi orta basınçlı fan, belirgin özellikleri yüksek randımanı hava içinde bulunan malzemelerin taşıma imkanı ile eşleşmesidir. (özel profil ters kanatlı türbine kullanımından kaynaklanır). Ayrıca bu fanlar serbest ağızlı çalışma ilede olsa motora yük bindirmek amacıyla çok yassı güç emiş eğrisine sahiptirler.

Eumc serisi fanlar serbest ağızlı çalışma ile de olsa motora yük bindirmek amacıyla çok yassı güç emiş eğrisine sahiptirler. 90°C’den fazla 350°C’ye kadar olan akışkan taşımalarda, sehpa ve gövde arasında mil üzerine özel soğutma fanı yerleştirilir. Ayrıca fan yüksek ısıda alüminyum boya ile boyanır.

V:1.500+180.000 m³/h
Pt :150+800 kgf/m²

Emilen akışkanın ısısı 80°C’den yüksek olmamalı. Daha yüksek ısılarda, fanın imalatına tadilatlar uygulamak gerekir.

Eumc serisi orta basınçlı fan kullanım alanları

Eumc serisi orta basınçlı fan marangozhanelerde, mekanik sanayilerde, çimento ve seramik fabrikalarında, tabakhanelerde, dökümhanelerde kullanılır. lifli malzemeler hariç, ağaç ve testere talaşı, mekanik sanayilerde taşlama çapağı ve metalik cilalama taşımalarında da kullanılır.

Yine çimento, seramik, değirmen, tarımsal gıda fabrikalarında, tabakhanelerde, dökümhanelerde, tekstil ve kimya sanayilerinde pnömatik taşımalarda ve genel olarak alçak ve orta basınçta zararlı havanın taşınması istenilen bütün uygulamalarda kullanılır.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz Eumc serisi orta basınçlı fan  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer sanayi tipi salyangoz fanlar

Alçak Basınçlı Fanlar
Orta Basınçlı Fanlar
Yüksek Basınçlı Fanlar

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir