Sanayi Tipi Salyangoz Fanlar, Yüksek Basınçlı Fanlar

Apr yüksek basınçlı fan

Apr serisi yüksek basınçlı fan

Apr serisi yüksek basınçlı fan, ters kanatlı (negatif) özel mobil türbine sayesinde, yüksek randıman ile elektrik enerjisi tasarrufu özelliği taşır. Temiz ve tozlu hava emişlerinde kullanılır

Apr serisi yüksek basınçlı fan özellikleri

Apr serisi yüksek basınçlı fan, yarı elastik kaplın ile doğrudan tahriklidir. Maksimum güvenirlik ve düşük ses düzeyi elde etmek için tasarlanmıştır. Fan ve motor arasındaki bağlama kaplın sayesinde motor destekleri üzerindeki eksensel ve radyal itmeleri yok eder ve böylece motor ömrünü uzatır.

Emilen akışkanın ısısı 80°C’yi geçmemelidir.

V:6.000+54.000m³/h
Pt : 150+2.800 kgf/m²

 

Apr serisi yüksek basınçlı fan kullanım alanları

Apr serisi yüksek basınçlı fan temiz ve tozlu hava emişlerinde kullanılır. Bu fanlar özellikle orta ve yüksek basınçla küçük debi ihtiyacı olan çimento fabrikalarında, dökümhanelerde kullanılır. Ayrıca kupelerin hava beslenmesinde ve mazot brülörlerinde de kullanılmaktadır. Un ve makarna fabrikalarında, kimya, demir izabeciliği, metalürji sanayilerinde pnömatik taşımalarında da kullanılır.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz Apr serisi yüksek basınçlı fan  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer sanayi tipi salyangoz fanlar

Alçak Basınçlı Fanlar
Orta Basınçlı Fanlar
Yüksek Basınçlı Fanlar

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

  Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve tüm çalışanlarımız için ergonomik çalışma yeri uygulamalarına önem vermekteyiz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir