Hava Kanalları

Tekstil hava kanalı

Tekstil hava kanalı hijyenik olup, insan sağlığına zarar vermez. Temizliği kolaydır, endüstriyel çamaşır makinelerinde yıkanabilir.

Tekstil hava kanalı özellikleri

Tekstil hava kanalının lojistik ve depolama maliyetleri diğer havalandırma kanallarına göre düşüktür. Tekstil hava kanalı hijyenik olup insan sağlığına zarar vermez. Estetiktir; mimari yapıya uygun farklı renk ve şekillerde esnek çözümler sunar.

Kumaş tekstil hava kanalı avantajları

 • Ekonomiktir
 • Yıkaması kolaydır
 • Anti-mikrobiyaldir,
 • Kullanımı kolaydır,
 • Montajı kolaydır,
 • Verimliliği yüksektir,
 • Görsel tasarım uygulanabilir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz kumaş tekstil hava kanalı, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer hava kanalları ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimiz için detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg mevzuatı içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir