Hava Kanalları

Dkp siyah sac ürünleri

Dkp siyah sac ürünleri, metallerin veya sadece demir metalinin kalın silindirler arasından geçirilerek levha haline getirilmesi uygulamasıdır. Bu levhaların siyah renkte olanı da Siyah DKP Sac olarak tanımlanmaktadır.

Dkp siyah sac ürünleri

DKP Sac ve Galvaniz Sac arasındaki en temel fraklardan birisi çelik yapısından kaynaklanmaktadır. DKP sac, çelik malzemeye ısıl işlem uygulanmaktadır.

DKP oluşumundaki aşamaların tamamına verilen ad haddelemedir. Haddeleme işleminin ilk aşaması olan sıcak haddelemenin ardından, sac yüzeyinin düzgün bir şekilde elde edilebilmesi için haddelemenin son aşaması olan soğuk haddeleme yapılır. Bu işlemlerin ardından elde edilen saclar değişik kalınlıklarda olabilmektedir.

Belirli standart ve ölçüler dahilinde kesilmek veya ayarlanmak istenen saclar iki adet merdane yöntemi ile istenen ölçülerde kesilebilmektedir.

Dkp siyah sac ürünleriDkp siyah sac ürünleriDkp siyah sac ürünleriDkp siyah sac ürünleriDkp siyah sac ürünleri

 

Dkp siyah sac ürünleri Özellikleri

Dkp sacın emaye kaplamaya uygun olması sebebiyle daha çok mutfak eşyalarında kullanılır. Bunların dışında gemi inşasında, asansör yapımında kimya ve gıda sektöründe bu üründen bolca ve sürekli olarak yararlanılmaktadır.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz Dkp siyah sac ürünleri, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer hava kanalları ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimiz için detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg mevzuatı içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir