Klima Santralleri

Karışım havalı klima santrali

Karışım havalı klima santrali

Karışım havalı klima santrali egzoz havasını istenen miktarda taze hava ile karıştırabilen santrallerdir. Hücre üstünde bulunan egzost damperi vasıtası ile mahalden bir miktar hava egzost edilir ve bu oranda diğer damperden taze hava alınır.

Karışım havalı klima santrali

Karışım havalı klima santrali, dış iskeleti oluşturan kenar profilleri ve takviye profilleri alüminyum malzemeden ekstrüzyon yolu ile üretilmiştir. Profil iç yüzeyleri tamamen kapalı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede cihaz içerisinde pislik birikimine yol açabilecek girinti ve çıkıntıların oluşması engellenmiştir.

Klima santrallerinde oluşturulan profil kasa üzerine iç ve dış cidarları galvanizli sac ve arası ses ve ısı izolasyonunu sağlamak amacı ile 25 mm taş yünü veya poliüretan olan paneller monte edilerek santral hücresi oluşturulur. Standart panel kalınlığı 25 mm olup istek halinde 50 mm yapılabilmektedir.

Karışım havalı klima santrali çalışma prensibi

Karışım havalı klima santrali çalışma prensibi; dış ortamdan alınan taze hava belirlenen oranlarda dönüş havası ile karıştırılır. Karışım; klima santrali üzerinde bulunan karışım damperi ile sağlanır. Karışım damperinin açıldığı oranda egzoz hava damperi kapanır. Karışım havalı klima santrallerinde hava karışımdan sonra filtre edilip şartlandırılarak mahale üflenir. Karışım havalı klima santrallerinin kullanılmasında ki amaç ısıtma/soğutma yükünün azaltılarak üfleme hava sıcaklığının; iç ortam sıcaklığıyla arasında ki fark açılmadan konforun stabil tutulmasıdır.

Karışım havalı klima santrali tasarruf

Bu tip klima santrallerinde kullanılan reküperatör sayesinde alandan dışarı atılan havanın ısısı geri kazanılmış olur. Dolayısı ile enerjiden tasarruf sağlanmış olur.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer klima santralleri

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir