Klima Santralleri

Koku tutucu klima santrali

Koku tutucu klima santrali

Koku tutucu klima santrali, merkezi veya bireysel iklimlendirme sistemi kullanılan tüm mekanlarda daha sağlıklı hava sunar. İnsan sağlığına zararlı virus ve bakterilerin DNA’ sını bozarak yayılmalarını durdurur.

Koku tutucu klima santrali

Koku tutucu klima santrali, solunum sistemi semptomlarında %40 azalma sağlar. Sadece iklimlendirme sistemlerinde değil, bu sistemlerin kullanıldığı tüm mekanlarda bulaşıcı hastalıkların hava yoluyla yayılmasını engeller.

Kişilerin daha sağlıklı bir hava teneffüs etmelerini sağlar. Havalandırma bataryalarınızın ve kanallarınızın her zaman sterilize olmasını sağlar.

Havalandırma bataryalarının kullanım süresinin uzatan ideal bir temizlik sağlar. İklimlendirme sistemlerinde bakım ve işletme masraflarından tasarruf sağlar.

Koku tutucu klima santrali çalışma prensibi:

Fan tarafından çekilen kirli hava yıkanabilir metal ızgaralı ön filtreden geçer. Bu filtre büyük toz partiküllerini tutar. Daha sonra elektrostatik filtreye gelen havanın içerisindeki yağ, duman, is ve 0,01 micron büyüklüğündeki koku molekülleri yüksek gerilim ile pozitif / negatif yüklenerek statik filtrelere yapıştırılır. Burada %95 oranında temizlenen hava, aktif granül karbon filtreden geçirilir ve %99 oranında temizlenir. Daha sonra son filtre ve UV-C filtreden geçirilerek sterilize edilen hava dış ortama atılır.

Alp koku ve duman tutucu santraller, kokuları, dumanı, isi ve tozu etkili bir biçimde yok ederler.

Klima santrallerinin periyodik bakımı:

Koku tutucu santrallerin periyodik bakımları oldukça kolaydır. Santralinizin temizlenme zamanı geldiğinde aşağıdaki uygulamaları yapmanız yeterli olacaktır;

• Ön filtreyi çekerek sürgülü bölmesinden çıkarın, yıkayın, duruladıktan sonra yerine takın.

• Elektrostatik filtreyi çekerek sürgülü bölmesinden çıkarın, yıkayın, duruladıktan sonra yerine takın.

• Aktif karbon filtrenin sadece karbonlarını değiştirin.

• Son filtreyi çekerek sürgülü bölmesinden çıkarın, yıkayın, duruladıktan sonra yerine takın.

• UV- C filtrenin bakıma ihtiyacı yoktur. Tozunu silmeniz yeterlidir.

 

Koku tutucu klima santrali kullanıldığı yerler:

Restaurantlarda,

Cafelerde,

Endüstriyel mutfaklarda,

Izgara salonlarında,

Endüstriyel tesislerde,

Sigara odalarında,

Açık hava mangallarında,

Duman ve kokunun istenmediği tüm mekanlarda kullanılır.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer klima santralleri

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir