Klima Santralleri

Isı geri kazanımlı klima santrali

Isı geri kazanımlı klima santrali

Isı geri kazanımlı klima santrali, dışarıya atılan egzost havası ile santrale alınan taze hava arasında etkin bir ısı transferi sağlanarak % 70’ye yakın tasarruf sağlar.

Isı geri kazanımlı klima santrali

ESFAN Havalandırma, üretim teknolojisi ve ürettiği klima santralleri ile her zaman enerjiyi en verimli şekilde kullanmayı amaçlamıştır. İklimlendirme sistemlerinde havanın istenen üretim veya konfor şartlarına gelebilmesi için, geçirmiş olduğu termodinamik süreçler nedeniyle özelliğini yitirmesinden dolayı temiz hava ile tekrar mahal şartlarına getirilmesi gerekmektedir. Bu durum sisteme ek bir yük getirmekte ve mahal havası atık ısı olarak dışarı atılmaktadır. Oysa ki ısı geri kazanım klima santrali kullanılarak atık ısıların %25 ile %90 arasındaki kısmının geri kazanılması mümkündür. Sistemlerimizde bu oran optimum çözümler uygulanarak %45 ile %80 aralığındadır.

Klima santralleri içerisinde enerjinin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için klima santrallerinde ısı geri kazanım cihazlarının bulunması oldukça önemlidir.

Isı geri kazanım üniteleri

Isı geri kazanım üniteleri genel olarak;

• Reküperatif Sistemler
• Rejeneratif Sistemler
• Döner tamburlu
• Sirkülasyonlu
• Isı borulu

olarak gruplara ayrılır.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer klima santralleri

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir