Sığınak Santralleri

Sığınak santrali

Sığınak santrali

Sığınak santrali; sığınaklarda taze hava uygulaması için tasarlanmıştır. Debi, basınç, desibel ve ısınma testlerinin yapılarak müşterilerimizin hizmetine sunulan fanlarımız, sığınaklarda temiz hava temini için mükemmel çözümler sunar.

Sığınak Santrali

Sığınak santrali, nükleer, biyolojik ve kimyevi harp maddelerinin etkilerinden ve doğal afetlerden korunmak amacıyla inşaa edilen alanlardır. Opsiyonel olarak kurşun seperatörlü ve ya kurşun kaplamalı olarakda imal edilmektedir.

Cihaz içi basıncı yenebilmesi ve uzun mesafelere hava transferi yapabilmesi için fanlar yüksek basınç üretebilen geriye eğik seyrek kanatlı olarak seçilmektedir.

Sığınak santrali, acil durum ve normal zaman damperleri, cihazın hangi konumda çalışması isteniyorsa ilgili pozisyon kanatları açılır. Böylede diğer damper kanatları kapalı konuma geçer.

Bu sayede normal kullanım zamanlarında özel filtreler kullanılmamış olur.

Damper

PR-SS serisi sığınak santrallerine entegre damper ile sığınaklarda günlük kullanım için sadece EU4 filtre aktif edilerek taze hava girişi sağlanabilir. Damper ters yönde hareket ettirilerek

Filtre

Santral içerisinde ön filtre olarak G4 veya F7 kaset filtre, tehlikeli zamanında kullanılması için aktif karbon filtre ve radyoaktif hepa filtre bulunmaktadır.

Kullanım Alanı

Otoparklar, apartmanlar , istasyonlar, devlet binaları gibi tüm yaşam alanlarının sığınak için ayrılmış bölümlerinin havalandırılmasında taze hava ünitesi olarak kullanılır.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer sığınak santralleri

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir