Filtreler

Torba filtre

Torba filtre

Torba filtre, sentetik filtre malzemelerinden üretilmiş olup, yüksek toz tutma ve hava temizleme kapasitesi gerektiren koşullarda mükemmel performans gösterir.

Torba filtre

Torba filtre, 3 katmanlı malzemeden meydana gelir. Bu katmanlar düşük başlangıç direnci ve yüksek toz tutma kapasitesi sağlar. Uzun kullanım ömrü ve düşük basınç kaybı ile maksimum filtrasyon sağlarlar. Filtre değişimi kısa sürede ve basit bir şekilde yapılabilir.

Torba filtre özellikleri

Torba filtre malzemesinin patlamaya ve sızdırmaya karşı direncinin arttırılması için sonik kaynak tekniği kullanılmıştır. Filtre cepleri tüm yüzey alanından  tam verim elde etmek için elyaf ayıraçlar kullanılarak dikilmiştir.

Zor çalışma şartları için galvaniz ve plastik çerçeveden üretilmektedir. Klima santrallerinde kaset filtreden sonra uygulanmaktadır. İstenilen ölçülerde imal edilmektedir.

Torba filtre standartları

Torba filtre, EN 779 standardında olup F4-F5-F6-F7-F8-F9 sınıflarındadır. Klima santrallerinde kaba son filtre olarak kullanılırlar. Standart ölçülerde üretildiği gibi özel ölçü olarak da imal edilmektedir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer filtre ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimiz için detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, KKD önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir