Filtreler

Metal filtre

Metal filtre

Metal filtre, havalandırma sisteminde ön yağ tutucu olarak kullanılır. G2 sınıfında kaba fİltre olarak adlandırılır.

Metal Filtre

Bu filtre, yıkanabilir ve değiştirilebilir özellikte olup, sık gözenekli yapısı ile maksimum verim sağlarlar. Düz panel ve ya filtrasyon alanını artıran zig-zag yönetimi ile üretilebilirler. Standart imalat ölçüleri ile birlikte istenilen ebatlarda komple paslanmaz olarak da imalatı yapılabilir.

Metal filtre özellikleri

G2 sınıfında kaba fİltre olarak adlandırılan bu filtre, yıkanabilir ve değiştirilebilir özelliktedir. Düz panel veya filtrasyon alanını artıran zig-zag yönetimi ile üretilebilirler. Sık gözenekli yapısı saysesinde maksimum verim sağlarlar

Metal filtre kullanım alanları

Endüstriyel tesislerde yağ, boya gibi kaba partiküllerin filtre edilmesinde kullanılır.

Metal Yağ Tutucu Filtre

Havalandırma sistemlerinde ve özellikle mutfak davlumbazlarında yıkanabilir toz ve yağ tutucu panel filtreler olarak kullanılmaktadır. Galvaniz saç, aluminyum veya paslanmaz metal çerçeveden imal edilmekte olup filtre malzemesi olarak ince gözenekli metal örgü teli kullanılmaktadır.

Filtre malzemesi olarak kullanılan metal örgü teli uzun kullanım ömrü ve yüksek toz tutma kapasitesi sağlar

Metal Yağ Tutucu Filtre

 

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer filtre ürünleri


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimiz için detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, KKD önlemleri içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir