Sulu Filtre Sistemleri

Sulu filtreli sistem

Sulu filtreli sistem

Sulu filtreli sistem, işletme faliyetlerinden doğan atık baca gazı ve pis kokuların filtrasyonunu yapan sistemlerdir.

Sulu filtreli sistem

Sulu filtreli sistem, kapalı ortamdaki kötü havanın emilimini yaparak, ortama temiz hava vermesi için kurulan sistemlerdir. Zararlı gazları en iyi şekilde temizler. Yüksek performansa sahip olarak çalışır. Bakım, onarım ve işletmesi oldukça kolay ve kullanışlıdır. Bu sistem, daha az buharlaşma ile doğrudan ve daha hızlı filtrelemeye izin verir.

Sulu filtreli sistem özellikleri

Sulu filtreli sistem, filtreleme sistemine, hava kompresörü gerektirmeyen bir filtreleme sistemine yöneliktir. Baca filtresi sistemi, endüstriyel kimyasalların neden olduğu kirliliği gidermeye yardımcı olur. Sulu filtre sistemi spiratörlere veya hava kompresörlerine ihtiyaç duymaz.

Sulu filtreli sistem kullanım alanları

Yaygın olarak restoran, cafe, bar gibi işletmelerce tercih edilmektedir.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir