Susturucular

Dikdörtgen kanal tipi susturucu

Dikdörtgen kanal tipi susturucu

Dikdörtgen kanal tipi susturucu, havalandırma sistemlerindeki sesleri insan kulağını rahatsız etmeyecek seviyelere indirmek için kullanılır. Sessiz havalandırma sistemlerinde ihtiyaç olan bir üründür.

Dikdörtgen kanal tipi susturucu özellikleri

Havalandırma ve klima sistemlerinde meydana gelen sesin absorbe edilmesi için kullanılırlar. Giriş ve çıkış ağızlarındaki flanşlardan cıvata ve somunlarla dikdörtgen kanala montaj yapılır. Taş yününün hava ile temas eden yüzeyinin cam tülü ile kaplı olması 20 m/s’ye kadar olan yüksek hava hızlarında yüzeyden partikül uçmasını engeller.

Dikdörtgen kanal tipi susturucu kullanım yerleri

Klima santrallerinde, santral hücresi içerisinde kulis montajı yapılır. Havalandırma sisteminde dörtgen havalandırma kanalı kullanılıyorsa kulisli kanal tip susturucu kullanılır. Aksiyal aspiratörler veya yuvarlak kanalların kullanıldığı yerlerde silindirik tip susturucular kullanılmaktadır.

Başlıca kullanım yerleri; ofisler, toplantı salonları, sinema salonları, tiyatro salonları, bale salonları, şirketler, mağazalar, hastaneler, diyaliz merkezleri, yoğum bakım üniteleri vb.

Garanti

Efsan Havalandırma’dan tedarik etmiş olduğunuz Dikdörtgen kanal tipi susturucu, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır.

Diğer susturucular

 


Havalandırma Hizmetlerimiz


Talep formu

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


   

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve tüm çalışanlarımız için ergonomik çalışma yeri uygulamalarına önem vermekteyiz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir