Uzman kadrolarımızla soğutma sistemleri kurulum, montaj, tamir ve bakım işlerini ekonomik yollarla Esfan Havalandırma’dan sağlayabilirsiniz.

Soğutma sistemleri

Soğutma sistemleri, ortamın havasını serinletir. Böylece çalışma koşullarını en ideal seviyeye getirir. Soğutma sistemleri genel olarak ofis, AVM ve evlerin uygun ortam koşullarında tutulması amacıyla kullanılır. Soğutma sistemleri belirli bir alanın istenen soğuklukta tutulabilmesi adına iç ortamdan dış ortama enerji transferi yaparak ısı kaybının karşılanması ile beraber çalışan sistemlerdir,

Sistemlerin kurulumu sırasında mümkün olduğu kadar çevre dostu bir yaklaşım sergilemekteyiz.

 

Ekibimiz ile Kaliteli ve Güveniliş İşler Yapmaktayız. Gerekli Ölçümler ve Hesaplamalar Sonucunda Mekanınıza En Uygun Sistemler Kurulmaktadır.

 

soğutma sistemleri

Endüstriyel soğutma sistemleri

Endüstriyel soğutma sistemleri, soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilir. Tüm ürümlerimiz, Avrupa Birliği normlarına uygun olup, CE markalı olarak imal edilmiştir. Endüstriyel soğutma sistemlerinde ürün ya da ekipmanların aşırı ısınmasına sebep olmamasını sağlamak adına oldukça önemli olabilir.

Endüstriyel soğutma sistemleri kullanılırken aşağıdaki husulara dikkat edilmesi önemlidir;

 • Enerji tasarrufuna
 • Kontrollerin takip edilmesine
 • Kullanım talimatlarını ihmal edilmemesine

Soğutma sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Soğutma sistemlerinde temel amaç kapalı mekanlar içerisinde bulunan canlılara uygun bir hava konfor koşullarının sağlanabilmesidir. Bununla birlikte soğutma sistemler endüstriyel sektörler içerisinde herhangi bir ürünün üretilebilmesi adına kullanılabilmektedir. Mevcut ürünün istenilen hava koşullarında sağlıklı olarak havalandırılması ve ısı seviyesindeki ayarlamalarla gerekli ortamı yaratmak için de kullanılır.

Soğutma sistemlerinde bakım ve onarım

Soğutma sistemlerinde bakım ve onarım işleri, arızanın tespiti ve sistem performansı durum tespiti uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Uzmanlarımız tarafından kurulan soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde belirli aralıklarla periyodik bakımlar yapılmaktadır. Ayrıca iklimlendirici ve soğutucu tesisatın onarım ve bakımını yaparak işlerinin aksamamasını sağlar.

Ürünlerde herhangi bir arıza ya da başka bir şey bulunduğu zaman gerekli bütün destek sağlanmaktadır. Ürünlere gerekli onarım ve bakım hizmeti sunulmaktadır.

Soğutma sistemlerinde kullanılan ekipmanlar

Soğutma sistemlerinde farklı ekipmanlar kullanılabilir. Bunlar;

 • Soğutma kompresörü yardımcı elemanları ve soğutma kompresörü,
 • Evaporatör yardımcı elemanları ve evaporatör,
 • Kondenser yardımcı elemanları ve kondenser,
 • Vakum pompaları,
 • Akışkan kontrol cihazları,
 • Basınç manifoldları,
 • Şarj silindirleri,
 • Elektriksel ölçme aletleri,
 • Su soğutma kuleleri,
 • Bakır boru bağlantı aletleri,
 • Oksi-asetilen kaynak seti,
 • Termostatlar,
 • Hava Kanalı,
 • Bakır boru şekillendirme aletleri yapımında kullanılan cihazlar

Soğutma sistemleri talep formu

Soğutma sistemleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim için bizi arayabilirsiniz;


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz