Verimli ve çevre dostu ısıtma sistemleri imalat, bakım, onarım ve arızası için Esfan Havalandırma’dan profesyonel destek alabilirsiniz.

Isıtma sistemleri

Bu sistemler, ısı kaybının karşılaması amacıyla, genellikle konfora yönelik tasarlanan sistemlerdir. Merkezi ve Bireysel olarak tasarlanabilmektedir. Isıtma sistemleri, tüm ev/apartman daireleri için merkezi bir ısı kaynağıyla sağlanabilir veya bağımsız kombi ve radyatörler kullanılarak merkezi olmayan şekilde sağlanabilir.

Son yıllarda yaygınlaşmış olan yoğuşmalı ve kaskad sistemler ile birden çok küçük kazan, dış ortam koşullarını ölçen sensörler ile paralel ve sıra ile çalıştırılabilmektedir. Bu sistemler ciddi yakıt tasarrufu sağlayan, çevre dostu uzun ömürlü, konforlu sistemler olarak günümüz projelerinde yerini almıştır.

Isıtma sistemleri

Endüstriyel Isıtma Sistemleri

Endüstriyel ısıtma sistemleri, endüstriyel üretim sürecinin yapıldığı alanların ısıtılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde verim en yükseğe çıkartılmışken kullanılan yakıt oranının da  mümkün olan en az düzeyde olması sağlanır.  Özellikle yüksek tavanlı ve geniş alanların ısıtılmasında oldukça sıkıntı yaşayacağını düşünenler, firmamız ürünleri sayesinde rahat kavuşmuşlardır

ESFAN Havalandırma fabrikaların, üretim yapılan alanların veya buna benzer mekanların ısıtılması için gerekli olan en kalıcı ve kaliteli çözümler sunar

 

Isıtma sistemlerinde kullanılan ekipmanlar

Verimli ve çevre dostu bir sistem sunarken kullandığımız bazı sistemler aşağıdaki gibidir.

 • Radyatör ve Kazanlı Isıtma Sistemleri
 • Yerden Isıtma ve Kazanlı Isıtma Sistemleri
 • Radyant Isıtma Sistemleri
 • Vrf Sistemleri
 • Klima Sistemleri
 • Isı Pompası Sistemleri
 • Konvektör Sistemleri
 • Aparey Sistemleri
 • Kombi Sistemleri
 • Doğalgazlı ve Elektrikli Isıtma Sistemleri
 • Hava ve Su Kaynaklı Isıtma Sistemleri

Bakım ve onarım

Endüstriyel alanın homojen bir şekilde ve istenilen ölçüde ısıtılabilmesi önemlidir. Esfan Havalandırma, ihtiyaç duyduğunuz ısıtmayı uzman bir kadro ve kaliteli bir hizmetle beraber sunar.

Müşteri memnuniyetini öncelik olarak alan Efsan Havalandırma, gerek sunduğu ürünlerle gerekse verdiğiz hizmetle bu memnuniyeti  ne üst seviyeye çıkartır. Yılların verdiği sektör deneyimiyle birlikte sizlere kalıcı ve garanti çözümler sunar.

Isıtma sistemleri talep formu

Isıtma sistemleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim için bizi arayabilirsiniz;


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha


  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Efsan Havalandırma

  Esfan olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti, isg ve osgb uygulamaları içerisinde yaparak, uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Efsan Havalandırma, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz