Havalandırma projeleri

Oto Döşeme Hizmetleri

Oto deri ve kumaş tamiri işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren firmamızı tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz

Firmamız bünyesinde çok farklı aracın kumaşları ve derileri mevcuttur. Değiştirilen parça kesinlikle orjinaliyle bire bir olmaktadır.

Oto Deri Döşeme

Oto kumaş döşeme

Oto Tavan Döşeme

Oto Maun Kaplama

Topuz & Körük Yenileme

Hakkımızda

Oto döşeme ve iç dizayn üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir. Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz. Oto Döşeme olarak vizyonumuz sizlere Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamaktır.

Döşeme Bakımı

Oto Döşeme olarak çok çeşitli malzemeleri stoklarımızda bulundurmaya özen gösteriyoruz. Otomobillerin pek çoğunun kapı döşemelerinde belli miktarda kumaş bulunmaktadır. Bu kumaşların zamanla altındaki sünger kısım çürümekte ve sarkma yapmaktadır. Kapı döşemesi kumaşı değiştirilmeden önce eski kumaş tamamen sökülmeli ve kumaşın yapıştırılacağı kısım temizlenmelidir.

Garanti

Oto deri ve kumaş döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Derisinden ipliğine kadar kullandığımız bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Bu nedenle işçilik hatalarına karşı tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız deri döşeme konusunda sıfır km bir çok lüks ve orta segment araca hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile aracınıza özel bir görüntü kazandırmaktayız

Oto döşeme yenileme işlemi ithal kalite standartlarına uygun 1 sınıf deriler ile yapılmaktadır. Döşeme işlemi yapılmadan önce tecrübeli ekibimiz tarafından sökülüp deri kaplama işlemi bittikten sonra tekrar takılmaktadır

Aracınızın torpidosunda, direksiyonunda ve kapı döşemelerinde bulunan ahşap maun kaplamalar da zamanla çatlaklıklar ve kırılmalar meydana gelebilmektedir. Bu çatlaklıklar aracınızın iç görüntüsünü bozabilir. Eskiyen ya da çatlayan ahşaplarınız tecrübeli ekimiz tarafından sökülüp yenisi ile değiştirilmektedir. Ayrıca orjinalinde maun olmayan direksiyonlarınızı da maunlu derili direksiyona çevirmekteyiz. Değişik renk ve maun seçeneklerinden dilediğinizi seçip aracınıza uygulatabilirsiniz.

Tüm araçların deri körük ve topuz yenileme işlemi firmamız tarafından orjinaliyle bire bir şekilde ya da kendi zevkinize göre kısa bir süre içinde yapılmaktadır.

Aracınız vites topuzu vites ve el fren körüğü belirli bir zaman sonra yıpranmaya yırtılmaya başlamaktadır. Her türlü aracın vites topuzu, vites körüğü ve el fren körüğü firmamız tarafından orjinaliyle bire bir şekilde veya kendi zevkinize göre kısa bir süre içinde yapılmaktadır.

Kullandığımız tüm deri körük ve topuz yenileme uygulamaları sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız deri döşeme konusunda sıfır km bir çok lüks ve orta segment araca hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile aracınıza özel bir görüntü kazandırmaktayız.

Havalandırma Sistemleri'ne Hoş Geldiniz...